Lercara Friddi Lejlighed
Teatro de la Torre ligger 600 meter fra hotel, mens Paseo El Agora ligger 550 meter fra dette indkvarteringssted.
Stedet er 1 km fra bycentrum og lige ved Beerhouse.
Der er flere restauranter, herunder Mattone og Carlitos Lng, som tilbyder argentinske måltider 400 meter væk fra stedet.
- Lokale seværdigheder
- Balneario Marbella808 km
- Cafe Martinez402 km
- Nuestra Senora de la Paz507 km
- Avenida Bunge484 km
- Paseo El Agora508 km
- Pinamar Strand694 km
- Pinamar Tennisklubs Baner925 km
- Leo753 km
- Lufthavne
- Villa Gesell lufthavn25 km
På hotellet
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Minibar
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Fladskærms TV
- AM/FM vækkeur
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 11:00 indtil 17:00
Udtjekning: indtil 10:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Lercara Friddi Lejlighed hotel?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra det Lercara Friddi Lejlighed hotel. - ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til et Lercara Friddi Lejlighed hotel?
Villa Gesell lufthavn og et Lercara Friddi Lejlighed hotel er adskilt af 25 km afstand. - 🕗
Hvornår er udtjekning i Lercara Friddi Lejlighed hotel?
Kunder skal tjekke ud fra Lercara Friddi Lejlighed hotel ved 10:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i det Lercara Friddi Lejlighed hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på det Lercara Friddi Lejlighed hotel er 90$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.